Klub maminek Sedmikráska

Kontaktní osoba: Marie Markovičová, tel: 774 650 138, mail: markovicova (at) cprhodonin.cz

Ceník zde.

Nabízí programy především pro matky na mateřské a rodiče na rodičovské dovolené a jejich malé děti. Pokud není uvedeno jinak, programy se konají v budově Centra na Štefánikově 15. Všechny programy vedou vyškolené lektorky. Pitný režim je zajištěn.

Volná hra – pro rodiče s dětmi

K dispozici je hřiště-zahrada a herna. Hřiště je vybaveno velkým krytým pískovištěm, domečkem se skluzavkou, velkou trampolínou, nafukovacími fotbalovými brankami, kreslící tabulí atd. Útulná herna nabízí dětem možnost si pohrát u stolku s legem, v dřeveném patrovém domku, s molitanovým vláčkem a také u stolku s nářadím nebo u velké dřevěné kuchyňské linky. Nechybí zde celá řada drobných hraček, stavebnic, knížek apod.

Nová herna Nová herna Nová herna Nová herna Nová herna Nová herna Zahrada a hřiště Zahrada a hřiště Zahrada a hřiště Zahrada a hřiště Zahrada a hřiště Zahrada a hřiště Zahrada a hřiště Zahrada a hřiště Zahrada a hřiště Zahrada a hřiště Zahrada a hřiště Zahrada a hřiště

V herně je také lehátko a ohrádka pro miminka či batolátka. Zde můžete své dítko nakrmit u stolečku. V budově je k dispozici kojící koutek s místem k přebalení miminka.

Provozní doba herny a hriště-zahrady: PO – PÁ od 9.00 do 18.30 h. V zimních měsících je hriště-zahrada uzavřena.

Sedmikráska s.... – pro rodiče s dětmi od narození, koná se 3x týdně.

Program je zaměřen na komunikaci s dítětem pomocí písniček, básniček cvičení apod. Skladba programu bude přizpůsobena věkové skupince dětí.

Program Sedmikráska pro miminka a batolátka Program Sedmikráska pro miminka a batolátka Program Sedmikráska pro miminka a batolátka Program Sedmikráska pro miminka a batolátka Program Sedmikráska pro miminka a batolátka Program Sedmikráska pro miminka a batolátka Program Sedmikráska pro miminka a batolátka Program Sedmikráska pro miminka a batolátka Program Sedmikráska pro miminka a batolátka Program Sedmikráska pro miminka a batolátka

Cvičení rodičů s dětmi v tělocvičně TJ Sokol Hodonín – pro rodiče s dětmi od cca 1,5 roku

Děti se zde při hravé rozcvičce protáhnou a procvičí hrubou motoriku, na opičí dráze si vyzkoušejí svoji obratnost a odvahu, všechno za aktivní pomoci rodičů. Hodina je ukončena pohádkou na rozloučenou.

Vytisknout stránku Vytisknout stránku17. červenec 2014
Hodnocení3.0 (12)
CalmCube2 CMS
Odběr novinekVytisknout stránku · Mapa stránek· Mobilní verze · © 2014 - 2018 Centrum pro rodinu Hodonín, z. s.