Partnerské vztahy

Kontaktní osoba: Marie Markovičová, markovicova (at) cprhodonin.cz, tel: 774 650 138
Programy Centra pro rodinu a sociální péči Hodonín na posílení partnerských a rodičovských kompetencí.

Ceník zde.

Kurz přípravy na život a manželství

Vznikl ve spolupráci s hodonínským římskokatolickým děkanským úřadem jako příprava na na život v křesťanském manželství. Od roku 2010 je ve zkrácené podobě nabízen také pro snoubence plánující uzavření občanského sňatku. Kurz vedou vyškolení manželé s dlouholetými zkušenostmi. Čtyři setkání mají témata: povolání a zralost k manželství + období známosti; psychologie muže a ženy – komunikace, konflikty, krize a jejich řešení; intimní život – sexualita; život rodiny – výchova dětí, soužití generací, praktické otázky. Pro křesťanská manželství jsou navíc témata: duchovní život v manželství a manželství jako svátost.

Manželské večery

Je určen manželským (i nesezdaným) párům, které chtějí investovat do svého vztahu. Není určen zdaleka jen párům s vážnými problémy. Jedná se o osm večerů s názvy: Budování pevných základů, Umění komunikace, Řešení konfliktů, Síla odpuštění, Rodiče a rodiče partnera, Dobrý sex, Láska v akci a shrnutí. Aktuální termíny zde.

Škola lásky v rodině

"Možná není potřeba se lásce učit, ale co je nanejvýš potřebné, je naučit se o lásku pečovat." Koncept projevování a rozvoje lásky v rodině, předcházení a řešení konflitků pod vedením Mgr. Mileny Mikulkové.

Rose

Sedmidílný kurz rozvoje osobnosti pro ženy pod vedením Mgr. Ireny Smékalové. "My ženy v sobě ukrýváme obrovský potenciál. Bylo by škoda nechat ho ležet ladem. Pojďme ho společně objevit a rozvinout."

Přednášky na téma partnerské vztahy

Témata přednášek a besed vycházejí z poptávky veřejnosti a konají se nepravidelně během roku, zejména v rámci celostátních kampaní.

Víkendové pobyty

Společné víkendové pobyty pro matky a dospívající dcery či otce s dětmi nabízí společně prožitý čas bez všedních povinností.

Celostátní kampaně

  • Národní týden manželství
  • Týden pro rodinu
  • Světový týden respektu k porodu
Vytisknout stránku Vytisknout stránku17. červenec 2014
Hodnocení1.8 (5)
CalmCube2 CMS
Odběr novinekVytisknout stránku · Mapa stránek· Mobilní verze · © 2014 - 2018 Centrum pro rodinu Hodonín, z. s.