Rodina a volný čas

Ceník zde.

Výtvarné dílny

Výtvarné programy
Kontaktní osoba: Marie Markovičová, tel: 774 650 138, mail: markovicova (at) cprhodonin.cz. Pro všechny nadšence, kreativně více i méně zdatné. Konají se 4x za měsíc (Pedigová dílna, Korálková dílna, Keramická dílna) v budově Centra a nabízí rozličné výtvarné techniky pod vedením ochotných a zkušených lektorek.

Pedigová dílna
víkendový program pro školní děti a dospělé. Pedig, tvárný materiál pro mnohostranné použití. Nabízíme kurz, ve kterém vysvětlíme a naučíme práci s tímto materiálem. Naučíte se plést různé výrobky např. košíčky, podnosy, obaly na květináče, vázičky aj. V případě zájmu se můžete naučit ušít mazlíčka pro vaše děti. Jedná se panenky waldorfského typu z přírodních materiálů, plněných ovčím rounem.

Korálková dílna
Kurz, ve kterém poznáte a také si osvojíte rozličné techniky korálkování, např. ketlování, šití, obšívání..... Nabízíme zapůjčení nářadí i různé druhy korálků i komponentů. Vždy si z kurzu odnesete hotový výrobek.

Keramika
Kurz pro začátečníky. Práce s hlínou, glazurovu.


Burza dětského oblečení a sportovního vybavení

koná se dvakrát ročně (jarní a podzimní) v prostorách KD Hodonín. Aktuální termín zde. Formulář k zapsání věcí si stáněte zde.

Vytisknout stránku Vytisknout stránku9. srpen 2014
Hodnocení2.4 (7)
CalmCube2 CMS
Odběr novinekVytisknout stránku · Mapa stránek· Mobilní verze · © 2014 - 2018 Centrum pro rodinu Hodonín, z. s.